Obchodné podmienky

 

Cena tovaru

Ak si objednávate v tomto internetovom obchode tovar, pri každom produkte je uvedená predajná cena. Vyhradzujeme si však právo na opravu ceny v prípade tlačovej chyby, zmeny kurzu, prípadne zmeny ceny od dodávateľa. O každej zmene Vás budeme informovať a objednávku vybavíme po vzájomnej dohode. Na každý tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.
STORNO OBJEDNÁVKY - Uskutočnenú objednávku máte možnosť stornovať do 24 hodín od jej odoslania do nášho systému. Potom sa bude považovať za záväznú.

 

Dodacie podmienky

Tovar Vám bude dodaný do 4 pracovných dní po obdržaní Vašej objednávky. Vyhradzujeme si právo na zmenu dodacej doby. Ak dodávateľ nedodrží termín dodania (a to z rôznych nečakaných udalostí), budeme vás o tom bezodkladne informovať. Tovar zasielame formou dobierky alebo na faktúru prostredníctvom kuriéra. Ak je suma objednávky menšia ako 100 EUR s DPH, tak doprava stojí 4,99 EUR s DPH. Objednávky nad 100 EUR s DPH sú doručené bezplatne.

 

Vrátenie tovaru

Pokiaľ so zakúpeným tovarom z nášho obchodu nie ste spokojní, môžete ho vrátiť, najneskôr však do 7 dní odo dňa prevzatia tovaru zákazníkom a zároveň ste povinní nás o tom vopred informovať - telefonicky alebo mailom. Tovar musí byť vrátený nepoškodený, nepoužívaný, kompletný, v pôvodnom nepoškodenom obale a s dokladom o kúpe. Tovar neposielajte na dobierku - nebude prevzatý. Po vrátení tovaru bude zákazníkovi vrátená cena tovaru (do ceny tovaru sa nezapočítava dopravné) poštovnou poukážkou alebo prevodom na účet zákazníka po dohode najneskôr do 7 pracovných dní od dňa, kedy bol vrátený tovar doručený na našu adresu. O úmysle vrátiť tovar zakúpený v našom obchode nás, prosím, informujte e-mailom na obchod@kristalove-sklo.sk.

 

Ochrana osobných údajov

Poskytnutie údajov je dobrovoľné, nepovinné. Vaše osobné údaje zostanú uložené na dobu neurčitú v našej databáze. Ostanú pre prípadné riešenia reklamácií, či iných obojstranných záležitostí odvolávajúc sa na zákon č.428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov. Neslúžia a nebudú využívané pre reklamné účely a nebudú poskytované tretím osobám. Ste však oprávnený podľa §20 odst.3 namietať proti ich ďalšiemu využívaniu a to písomnou formou. Ďakujeme za pochopenie.


Želáme príjemné nakupovanie.


ÚvodÚvod

Nové produkty

Momentálne nie sú dostupné žiadne nové produkty.

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Košík  

(prázdny)